RRP 41.495,86 inklusive moms
Fördelar med temperering: Förbättrade sprut- och ytegenskaper, även högviskösa material kan sprutas, materialbesparing, mindre översprutning och mycket mer
| Article number | 2311852 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | lacker, grundfärger, lasyrer, impregneringar, oljor, fetter |
| Max. munstycksstorlek | 0,015" |
| Driftstryck | max. tryck 25 MPa |
| Vikt | 3,5 kg |
| Motoreffekt | värmeeffekt 600 W |
| Spänning | 230 V/50 Hz |
| Teknik | tillbehör |
| Drivning | elektrisk |
| Explosionsskydd | nej |
| Nätanslutningskabel | 4 m |
| Slang | DN6/10 m rostfri |
| Temperaturreglering | steglös 20–60° |
