RRP 106.625,40 inklusive moms
Membranpumpen med speciell användarvänlighet för varje projekt - enastående prestanda för inomhus och utomhusbruk
| Article number | 2388259 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | Skydsmedel, oljor, fett, strykningsfärger, grundfärger,- fyllningsmaterial, alkydlacker, akryllacker, dispersions- och latexfärger, korrosionsskydd, brandskyddsfärg, lim |
| Max. munstycksstorlek | 0,033" |
| Max. matarmängd | 4,3 l/min |
| Max. driftstryck | 25 Mpa |
| Vikt | 50 kg |
| Motoreffekt | 2,2 kW |
| Spänning | 230 V / 50 Hz |
| Sugsystemsmöjligheter (ev. tillbehörsdel krävs) | stel |
| Teknik | membranpump |
| Drivning | elektrisk |
| Explosionsskydd | nej |
| Två-lägen vagn | ja |
| Multifunktionsbrytare | ja |
| Integrerat eluttag | ja |
