Adviesprijs 9.215,48 € incl. BTW
De SuperFinish 33 Plus verwerkt een breed scala aan materialen en bedient een grote verscheidenheid aan industrieën en projecten.
Met een capaciteit van 4,3 liter per minuut is de SuperFinish 33 Plus de krachtigste WAGNER-membraanpomp in het handmatige-segment.
Voor een lange levensduur, eenvoudig onderhoud en geringe slijtage.
Voor parallel gebruik is er een verdeeladapter beschikbaar voor de aansluiting van maximaal drie airless-pistolen. Dit is afzonderlijk verkrijgbaar als accessoire.
In één eenvoudige stap overschakelen van het werken met de bovenbak naar de vaste aanzuigbuis met fijn filtergaas.
Voor het in- en uitschakelen en de circulatie- en sproeimodus. Dit voorkomt het onbedoeld in- of uitschakelen onder druk.
Praktisch voor het aansluiten van andere apparaten, zoals TempSpray.
| Article number | 2388259 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | In water verdunbare en oplosmiddelhoudende lak en lakverf, tweecomponentenmateriaal, dispersies, latexverf, buitenverf, dak- en vloercoatings, vlam- en corrosiewerend materiaal |
| Max. grootte mondstuk | 0,033" |
| Max. transporthoeveelheid | 4,3 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 25 Mpa |
| Gewicht | 50 kg |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | Bovenste tank, starre zuiginstallatie |
| Technologie | Membraanpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Tweepositie auto | ja |
| Multifunctionele schakelaar | ja |
| Geïntegreerd stopcontact | ja |
