Adviesprijs 3.586,43 € incl. BTW
Voordelen van verwarmen: verbeterde spuit- en oppervlakte-eigenschappen, ook hoogviskeus materiaal kan worden gespoten, materiaalbesparing, minder overspray en nog veel meer
| Article number | 2311852 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, beits, impregneerverf, olie, vet |
| Prijscategorie (cat. 1-5) | categorie 1 |
| Max. grootte mondstuk | 0,015" |
| Max. bedrijfsdruk | 25 MPa |
| MPa Gewicht | 3,5 kg |
| Vermogen | verwarmingsvermogen 600 W |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Technologie | toebehoren |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Netvoedingskabel | 4 m |
| Slang | DN6 / 10 m RVS |
| Temperatuurregelaar | traploos 20°-60° |
