Adviesprijs 1.890,17 € incl. BTW
Alle voordelen van een compacte membraanpomp gecombineerd in een robuust apparaat voor airless beginners - dit is SuperFinish 21 Pro. Het Spraypack is bij uitstek geschikt voor de verwerking van dispersie- en latexverven bij middelgrote projecten. Met extra toebehoren kan de SuperFinish 21 Pro ook worden gebruikt als lakapparaat. De inlaat- en uitlaatklep kunnen eenvoudig en snel direct op de bouwplaats worden vervangen. De downtime is dus minimaal, terwijl de servicekosten laag blijven. Het compacte ontwerp is ook voordelig, omdat er maar weinig opslagruimte nodig is voor transport. De SuperFinish 21 Pro is uitgerust met de innovatieve High Efficiency Airless technologie (HEA) en kan materialen aanbrengen met lagere druk en dus tot 55% minder spuitnevel dan conventionele airless apparaten.
High Efficiency Airless-technologie met verminderde spuitdruk voor maximale controle, langere levensduur en tot 55% minder spuitnevel
Perfect uitgerust voor dispersiewerkzaamheden - incl. flexibel aanzuigsysteem en 15 m lange DN6-slang
Membraanpomp - extra onderhoudsarm en duurzaam met een zeer gelijkmatige spuitstraal
Onderhoudsarm - borstelloze motor en eenvoudig te vervangen slijtageonderdelen
Eenvoudige reiniging - laag verbruik van reinigingsmiddelen door kleine doorsneden in het apparaat
Hoge oppervlaktecapaciteit bij hoge werksnelheid dankzij het airless spuitproces
Pulsatiearme werking voor gelijkmatig spuiten, lange levensduur en weinig onderhoud dankzij membraantechnologie
| Article number | 2437311 |
|---|---|
| Verwerkbaar Materiaal | Dispersie, latexverf, dichtingsmiddelen Met aanvullend toebehoren ook geschikt voor water- en oplosmiddelhoudende lakken, lakverven, oliën, scheidingsmiddelen, brandbeveiliging, anti-corrosieverven, kunstharslakken, PVC-lakken, 2-componenten lakken, grondverf en vullers. |
| Max. grootte mondstuk | 0,021" |
| Max. transporthoeveelheid | 2,1 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 20,7 Mpa |
| Gewicht | 23,6 kg |
| Vermogen | 0,9 kW |
| Spanning | 230-240 V AC, 50 Hz |
| Technologie | Membraanpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Slanglengte | 15 m |
