Adviesprijs 2.016,85 € incl. BTW
Alle voordelen van een compacte membraanpomp gecombineerd in een robuust apparaat - dat is SuperFinish 21 Pro. De Spraypack is ideaal voor het aanbrengen van lakken, grondverven, lazuren, impregneringen, oliën en vetten voor middelgrote projecten. Met extra toebehoren kan de SuperFinish 21 Pro ook worden gebruikt als dispersieapparaat. De inlaat- en uitlaatklep kunnen eenvoudig en snel direct op de bouwplaats worden vervangen. De downtime is dus minimaal, terwijl de servicekosten laag blijven. Het compacte ontwerp is ook voordelig, omdat er maar weinig opslagruimte nodig is voor transport.
Membraanpomp - extra onderhoudsarm en duurzaam met een zeer gelijkmatige spuitstraal
Onderhoudsarm - borstelloze motor en eenvoudig te vervangen slijtageonderdelen
Eenvoudige reiniging - laag verbruik van reinigingsmiddelen door kleine doorsneden in het apparaat
Hoge oppervlaktecapaciteit bij hoge werksnelheid dankzij het airless spuitproces
Pulsatiearme werking voor gelijkmatig spuiten, lange levensduur en weinig onderhoud dankzij membraantechnologie
Perfect uitgerust voor schilderwerk - inclusief 3,7-liter bovenbak en hoogwaardig Vector Pro airless spuitpistool met TT3 FineFinish spuittip
| Article number | 2437312 |
|---|---|
| Verwerkbaar Materiaal | Water- en oplosmiddelhoudende lakken, lakverven, oliën, scheidingsmiddelen, brandbeveiligingsverven, anti-corrosieverven, kunstharslakken, PVC-lakken, 2-componenten lakken, grondverf, vullers. Met extra toebehoren: Muurverven, latexverven, lijmen, afdichtmiddelen |
| Max. grootte mondstuk | 0,021" |
| Max. transporthoeveelheid | 2,1 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 20,7 Mpa |
| Gewicht | 23,6 kg |
| Vermogen | 0,9 kW |
| Spanning | 230-240 V AC, 50 Hz |
| Technologie | Membraanpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Slanglengte | 7,5 m |
