De Control Pro 275 M is een handig airless spuitapparaat met een praktische draaggreep dat bijzonder geschikt is voor ervaren doe-het-zelvers. Je kunt hier onder andere oplosmiddelhoudende en waterverdunbare lakken, lazuren, houtbeschermingsmiddelen, dispersies en latexverven aanbrengen. De Control Pro 275 M behoort tot een nieuwe generatie airless spuitapparaten met geavanceerde High Efficiency Airless (HEA) technologie. Deze technologie combineert innovatieve spuittip- en pomptechnologie voor een hoge efficiëntie bij een lagere spuitdruk. Dankzij de lagere druk werkt het apparaat eenvoudig en schoon met tot 55% minder spuitnevel. Vergeleken met conventionele airless spuitapparaten is de terugslag aanzienlijk lager en is er veel minder kracht nodig om de trekker over te halen. Dit resulteert in vermoeidheidsvrij werken en maximale controle. Zelfs beginnende gebruikers kunnen met dit airless apparaat streepvrij en perfect verf aanbrengen.
Voor water- en oplosmiddelhoudende materialen zoals dispersie- en latexverf, lak en lazuur, acrylverf, houtbeschermingsmiddelen, beits, grondverf, primer, plantbeschermingsmiddelen, ontsmettingsmiddel, olie, enz. (niet voor brandbare materialen)
Voor middelgrote tot zeer grote projecten en veelvuldig gebruik
High Efficiency Airless-technologie met gereduceerde spuitdruk voor maximale controle, langere levensduur en tot 55% minder spuitnevel
Lichtgewicht Airless-spuitpistool met twee-vinger-trekker voor moeiteloos en veilig werken
Innovatieve spuitkoptechnologie - zachte spuitstraal voor perfecte dekking bij overlappende banen
Praktische draaggreep voor eenvoudig gebruik op meerdere locaties
Directe aanzuiging uit de verfemmer – geen overgieten en bijvullen meer nodig
9 m zeer flexibele verfslang voor een grote actieradius
| Article number | 2443409 |
|---|---|
| VERWERKBAAR MATERIAAL | Muurverf, lak en beits, hout- en anti-corrosie producten |
| PROJECTGROOTTE | klein – middelgroot |
| OPPERVLAKTEPRESTATIES | 15 m²-2 min |
| PRODUCTBIJZONDERHEDEN | Directe aanzuiging / lichtgewicht airless-pistool met twee-vinger-trekker / drukregeling |
| VERFOPBRENGST | 1,25 l/min |
| SPUITDRUK | 110 bar |
| OPGENOMEN VERMOGEN | 550 W |
| PISTOOL | lichtgewicht airless-pistool van professionele kwaliteit |
| SLANGLENGTE | 9 m |
| GEWICHT | 7,6 kg |
| VERPAKKINGSINHOUD | 311 en 517 HEA omkeerbare spuittips voor dik- en dunvloeibare materialen en filterkit |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.