Adviesprijs 1.716,89 € incl. BTW
De HEA ProTip-spuittip biedt tot 55% minder spuitnevel en zorgt bovendien voor een langere levensduur dankzij de verminderde spuitdruk.
Een merkbaar eenvoudigere verflaag maakt een zacht spuitbeeld met maximale beheersing mogelijk.
Het airless verfspuitsysteem zuigt verf direct uit de verfemmer of verfcontainer.
| Article number | 2401275 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Dispersie- en latexverven voor binnenshuis; Lakken en lazuurverven die water en oplosmiddel bevatten. Lakverven, oliën, oplosmiddelen, kunstharslakken, PVC-lakken, voorlakken, grondlakken, vulstoffen en roestwerende verven |
| Prijscategorie (cat. 1-5) | Categorie 3 |
| Max. grootte mondstuk | 0,019“ |
| Max. volumestroom | 1,9 l/min |
| Max. volumestroom (bij 120 bar) | 1,6 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 20,7 MPa |
| Gewicht | 23 kg |
| Vermogen | 0,8 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Technologie | Zuigerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
