RRP 19.864,88 inklusive moms
| Article number | 2401275 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | dispersion- och latexfärg, separationsolja, olja, fett, lasyr, bets, impregnering, grundlack, grundfärg, försegling, konstharts-färg, akryllack |
| Max. munstycksstorlek | 0,019“ |
| Max. volymflöde | 1,9 l / min |
| Max. volymflöde (vid 120 bar) | 1,6 l / min |
| Max. driftstryck | 20,7 MPa |
| Vikt | 23 kg |
| Motoreffekt | 0,8 kW |
| Spänning | 230 V / 50 Hz |
| Teknik | kolvpump |
| Drivning | elektrisk |
| Explosionsskydd | nej |
