Adviesprijs 539,00 € incl. BTW
De Control Pro 250 M is een compacte airless-spuitmachine met draaggreep . Voor alle schilderwerkzaamheden van de ervaren doe-het-zelver. Het materiaal wordt verneveld via High Efficiency Airless, HEA-technologie. Met een lage druk voor een spuitnevelarme, perfect dekkende verflaag. Gecombineerd met een nieuw spuittipontwerp overtuigt dit airless-spuitsysteem met maximale controle en professionele resultaten zonder streepvorming. Op deze manier kunnen met de Control Pro 250 M niet alleen geoefende gebruikers, maar ook startende spuiters eenvoudig een perfect spuitresultaat bereiken. Alle oplosmiddelhoudende en waterverdunbare lakken, beitsen en houtbeschermingsmiddelen plus dispersie- en latexverf kunnen worden verwerkt.
Dankzij het hoogwaardige airless-pistool met twee-vinger-trekker is optimaal bedieningscomfort gegarandeerd. De 9 m lange en zeer flexibele slang zorgt voor een groot werkbereik.
Control Pro Airless spuitapparaten van de nieuwe generatie - met High Efficiency Airless technologie. Een overzicht van de voordelen van de revolutionaire spuittip- en pomptechnologie.
Voor water- en oplosmiddelhoudende materialen zoals dispersie- en latexverf, lak en lazuur, acrylverf, houtbeschermingsmiddelen, beits, grondverf, primer, plantbeschermingsmiddelen, ontsmettingsmiddel, olie, enz. (niet voor brandbare materialen)
Voor middelgrote tot zeer grote projecten en veelvuldig gebruik
High Efficiency Airless-technologie met gereduceerde spuitdruk voor maximale controle, langere levensduur en tot 55% minder spuitnevel
Lichtgewicht Airless-spuitpistool met twee-vinger-trekker voor moeiteloos en veilig werken
Innovatieve spuitkoptechnologie - zachte spuitstraal voor perfecte dekking bij overlappende banen
Praktische draaggreep voor eenvoudig gebruik op meerdere locaties
Directe aanzuiging uit de verfemmer – geen overgieten en bijvullen meer nodig
9 m zeer flexibele verfslang voor een grote actieradius
| Article number | 2371053 |
|---|---|
| VERWERKBAAR MATERIAAL | Muurverf, lak en beits, hout- en anti-corrosie producten |
| PROJECTGROOTTE | klein – middelgroot |
| OPPERVLAKTEPRESTATIES | 15 m²-2 min |
| PRODUCTBIJZONDERHEDEN | Directe aanzuiging / lichtgewicht airless-pistool met twee-vinger-trekker / drukregeling |
| VERFOPBRENGST | 1,25 l/min |
| SPUITDRUK | 110 bar |
| OPGENOMEN VERMOGEN | 550 W |
| PISTOOL | lichtgewicht airless-pistool van professionele kwaliteit |
| SLANGLENGTE | 9 m |
| GEWICHT | 7,6 kg |
| VERPAKKINGSINHOUD | 311 en 517 HEA omkeerbare spuittips voor dik- en dunvloeibare materialen en filterkit |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.