Adviesprijs 3.374,15 € incl. BTW
De SuperFinish 23 Pro is de betrouwbare metgezel voor een brede reeks toepassingen met een perfect resultaat.
De SuperFinish 23 Pro is een robuust en duurzaam airless spuitapparaat. Dankzij de unieke QLS-technologie met lange slag worden dunvloeibare materialen zoals lakken en houtbeschermingsmiddelen tot en met dikkere materialen zoals dispersieverf en gevelverf betrouwbaar verwerkt. Kleinere projecten, zoals de laklaag van houten plafonds, radiatoren en houten kozijnen evenals middelgrote projecten zoals het aanbrengen van muurverf, worden efficiënt en gemakkelijk uitgevoerd - ook in oude gebouwen of bij nieuwbouwprojecten.
De membraanpomp-technologie zorgt voor een lager materiaalverlies. In combinatie met een bovenbak worden materiaalwissels tevens vereenvoudigd. De flexibele aanzuigslang maakt een rechtstreekse aanzuiging uit de originele verpakking mogelijk. Het inklapbare onderstel zorgt voor een moeiteloos transport op de bouwplaats en kan ruimtebesparend worden getransporteerd.
Tot 55% minder verfnevel met maximale controle.
De membraanpomp zuigt materialen zoals dispersies, latexverven of lakken direct uit de originele verpakking.
De SuperFinish 23 Pro met zijn inklapbare onderstel is ideaal geschikt voor eenvoudig en plaatsbesparend transport op de bouwplaats.
De SuperFinish 23 Pro is nagenoeg onderhoudsvrij, werkt betrouwbaar en duurzaam en kan met zeer kleine hoeveelheden materiaal worden gebruikt.
| Article number | 2399198 |
|---|---|
| Verwerkbaar Materiaal | Losmiddelen, oliën, vetten, glazuren, beitsen, impregneringen, grondverven, vulstoffen, kunstharsverven, acrylverven, dispersie- en latexverven, enz. |
| Max. grootte mondstuk | 0,023" |
| Max. transporthoeveelheid | 2,6 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 25 Mpa |
| Gewicht | 27 kg |
| Vermogen | 1,3 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | flexibel |
| Technologie | Membraanpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
