RRP 40.818,12 inklusive moms
| Article number | 276048 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | lacker, grundfärger, lasyrer, impregneringar, oljor, fetter |
| Driftstryck | 0,72 bar |
| Vikt | 15 kg |
| Motoreffekt | 5-stegsturbin |
| Spänning | 230 V/50 Hz |
| Sugsystemsmöjligheter (ev. tillbehörsdel krävs) | trycktank |
| Teknik | XVLP/HVLP |
| Drivning | elektrisk |
| Explosionsskydd | nej |
| Ljudnivå | 75 dB(A) |
| Pistol | pistol med behållare och sprutmunstycke nr 4/1,8 mm |
| Luftslang | 9,1 m |
