RRP 27.187,78 kr. incl. VAT
Kompakt og handy
Sprøjtestrålen kan indstilles meget præcist, så den passer til det aktuelle sprøjteemne, og den giver et meget flot sprøjtebillede, også ved vandbaserede materialer.
Mange anvendelsesmuligheder inde og ude.
| Article number | 276048 |
|---|---|
| Materialer, der kan forarbejdes | lakker, grundere, lasurer, imprægnering, olie, fedt |
| Priskategori (kat. 1-5) | kategori 1 |
| Driftstryk | 0,72 bar |
| Vægt | 15 kg |
| Motoreffekt | turbine 5-trins |
| Spænding | 230 V / 50 Hz |
| Mulige ansugningssystemer (eventuelt med tilbehørsdele) | tryktank |
| Teknologi | XVLP/HVLP |
| Drift | elektrisk |
| Eksplosionsbeskyttelse | nej |
