Adviesprijs 3.527,85 € incl. BTW
| Article number | 276048 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, beits, impregneerverf, olie, vet |
| Max. bedrijfsdruk | 0,72 bar |
| Gewicht | 15 kg |
| Vermogen | turbine 5 standen |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | druktank |
| Technologie | VLP/HVLP |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Turbine | 5 standen |
| Geluidsniveau | 75 dB(A) |
| Pistool | Bekerpistool met spuitkop nr. 4 /1,8 mm |
| Luchtslang | 9,1 m |
