Adviesprijs 5.100,19 € incl. BTW
Voordelen van verwarmen: verbeterde spuit- en oppervlakte-eigenschappen, ook hoogviskeus materiaal kan worden gespoten, materiaalbesparing, minder overspray en nog veel meer
Speciaal ontwikkeld voor muurverf en latexverf
Praktisch: Praktische slanghaspel op wagen voor een eenvoudig transport
Flexibel: Voor binnen en buiten, eenvoudig aan alle Airless apparaten aanpasbaar
| Article number | 2311853 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, beits, muurverf, gevelverf, brandwering, gebouwafdichtingen |
| Max. grootte mondstuk | 0,021" |
| Max. bedrijfsdruk | 25 MPa |
| Gewicht | 18 kg |
| Vermogen | verwarmingsvermogen 1300 W |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Technologie | toebehoren |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Netvoedingskabel | 4 m |
| Slang | DN10 / 15 m PU-mantel |
| Temperatuurregelaar | traploos 20°-60° |
