Adviesprijs 10.030,90 € incl. BTW
Met de WAGNER PlastCoat 1030 wormpomp kunnen alle taken met betrekking tot het aanbrengen van pleister efficiënt worden uitgevoerd: Pleisterwerk (fijn- en sierpleister, pleisterprimer), coating (betoncoating, egalisatiemiddelen), verlijmen/verstevigen (binnenpleister, verlijmings-, verstevigings- en tegelmortel), vullen en voegen (wand-, voeg- en kozijnvoegmortel) en plamuren (isolatie- en egalisatiemiddelen). Vloeibare houtsnippers, akoestische coatings, spuitnivelleermiddelen en bitumenkitten, maar ook grove materialen met een korrelgrootte tot 6 mm kunnen worden aangebracht.
en onderhoudsarm voor het betrouwbaar en voorzichtig verpompen van zware materialen
zachte materiaaltoevoer door de stator via de slang naar de spuitlans en perfecte verstuiving met perslucht
duidelijk bedieningspaneel, in- en uitschakelen via de lans en eenvoudige verwijdering van de stator
20 m transporthoogteen 40 m transportstraal, materialen tot korrelgrootte 6 mm kunnen worden verwerkt
grote banden, borstelloze gelijkstroommotor en duurzame mortelslang
alle materiaalvoerende onderdelen zijn gemaakt van eenvoudig te reinigen materiaal en automatische verwijdering van de stator voor eenvoudige ontkoppeling van de pomp van het zuigsysteem
| Article number | 2361588 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Pleister, vulmiddel |
| Max. transporthoeveelheid | 10 - 15 l/min |
| Max. transporthoogte | 20 m |
| Max. transportradius | 40 m |
| Max. bedrijfsdruk | 4 MPa |
| Gewicht | 58 kg |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Spanning | 230 V / 50Hz |
| Technologie | Wormpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | Nee |
| Max. korrelgrootte | 6 mm |
