Adviesprijs 94,95 € incl. BTW
Het compacte fijnspuitsysteem W 100 is speciaal ontwikkeld voor het spuiten van raamkozijnen, schuttingen, meubels enz. Door het hoge verstuivingsvermogen kan er nauwkeurig gewerkt worden met een perfect dekkend eindresultaat - ongeacht of u lak, beits of houtbeschermingsmiddelen verwerkt. U bereikt een snel, perfect resultaat in elke situatie en elke werkrichting, ook op horizontale oppervlakken en boven hoofdhoogte.
Voor alle dunvloeibare materialen op oplosmiddelen- en waterbasis zoals bijv. lakken, beitsen, houdtbeschermingsmiddelen, primers en oliën
Voor kleine tot middelgrote projecten, zoals bijv. afrasteringen, meubels en garagepoorten
Fijnste verstuiving voor een gelijkmatig dekkende laag in slechts één spuitgang
Deelbaar pistool voor snel wisselen van het spuitopzetstuk en handige reiniging
Spuitstraal wordt omgeven door luchtmantel, voor minder afdekwerkzaamheden
De 3-voudig verstelbare spuitstraal laat zich exact op het betreffende object afstemmen
Traploze regeling voor de verfhoeveelheid voor precies werken
| Article number | 2361507 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Lak en beits |
| Projectgrootte | klein - middel |
| Oppervlakteprestaties | 5 m² in 12 min |
| Verfdebiet | traploos regelbaar, 0-110 ml/min. |
| Verstuivingscapaciteit | 65 W |
| Opgenomen vermogen | 280 W |
| Max. viscositeit | 90 DIN-sec |
| Reservoirvolume | 800 ml |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.