





















RRP 748,95 kr. incl. VAT
Det kompakte sprøjtemalesystem W 100 er især velegnet til vinduer, plankeværk, møbler osv. Forstøvningseffekten giver en dækkende malingspåføring og en præcis forarbejdning af materialer – uanset om du arbejder med lakker, lasurer eller træbeskyttelse. Sprøjtestrålen med tre indstillingsmuligheder gør det muligt at arbejde præcist og hurtigt – selv når du arbejder over hovedhøjde eller maler vandrette flader.
| Article number | 2361507 |
|---|---|
| Materialer, der kan forarbejdes | lakker&lasur |
| Projektstørrelse | lille - mellem |
| Arealydelse | 5 m² på 12 min |
| Fødemængde | trinløs regulerbar, 0-110 ml/min |
| Forstøvningseffekt | 65 W |
| Strømforbrug | 280W |
| Maks. viskositet | 90 DIN-sec |
| Beholdervolumen | 800 ml |
⚠️ Du har aktiveret den udvidede sporingsbeskyttelse i din browser. Af denne grund vises kontaktformularen ikke her. Deaktiver venligst sporingsbeskyttelsen i dine browserindstillinger, og genindlæs siden.