Adviesprijs 189,95 € incl. BTW
Voor iets grotere klussen waar niet alleen binnenverf gebruikt wordt, is het spuitsysteem W 590 een geschikte oplossing: Met de twee meegeleverde spuitopzetstukken - voor dikke en dunne verf - bent u voor iedere klus met muurverf, lakken of beitsen optimaal voorbereid. De krachtige X-Boost-turbine verwerkt in combinatie met de innovatieve I-Spray spuitkop alle gangbare verfsoorten zonder verdunning. Ook bij het spuiten zelf is flexibiliteit ingebouwd: de lucht- en verfhoeveelheid is traploos regelbaar. En de spuitstraal kan afhankelijk van uw favoriete werkrichting naar wens horizontaal of verticaal en breed of smal ingesteld worden. Bij lakken en beitsen is ook een puntstraal mogelijk - voor een snelle en perfect dekkende laag. De W 590 FLEXiO wordt geleverd in een handige draagkoffer.
Voor dispersie- en latexverven voor binnen en met het meegeleverde spuitopzetstuk Standaard ook voor watergedragen en VOC-lakken, beitsen, houtbeschermingsmiddelen, oliën enz.
Voor kleine tot grote projecten
FLEXiO-technologie: Gelijkmatig dekkende verflaag bij alle gangbare, ook onverdunde materialen in slechts één spuitgang
Deelbaar pistool voor de snelle wisseling van het spuitopzetstuk en een eenvoudige reiniging
Variabele luchthoeveelhedenregeling voor de ideale verwerking met materialen met diverse viscositeiten
De verstelbare spuitstraal laat zich exact aan het betreffende object aanpassen
Traploze regeling van de verfhoeveelheid voor precies werken
Gepatenteerde I-SPRAY-spuitmond voor fijnste verstuiving en hoge viscositeitstolerantie ook bij dikvloeibare verfsoorten
X-BOOST-turbine voor meer vermogen en een hoge arbeidssnelheid
| Article number | 2361538 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Muurverf, lak en beits |
| Projectgrootte | Klein tot groot |
| Oppervlakteprestaties | 15 m² in 6 min |
| Verfdebiet | traploos regelbaar, 0-500 ml/min. |
| Verstuivingscapaciteit | 25-200 W |
| Opgenomen vermogen | 630 W |
| Max. viscositeit | Alle gangbare verf voor het grote publiek zonder verdunning (Bij gladde ondergrond en bijzonder dikvloeibare, gelachtige verf 10% verdunnen) |
| Reservoirvolume | 1300 ml voor muurverven, 800 ml voor lakken en vernissen |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.