Adviesprijs 229,95 € incl. BTW
Met de 690 FLEXiO krijgt u twee verfspuitsystemen voor de prijs van één: Door de twee spuitopzetstukken is dit systeem voor binnen- en buitenprojecten geschikt. Of u nu met binnenverf, lakken of beitsen klust - u bereikt altijd schitterende resultaten door een gelijkmatig dekkende verflaag, zelfs bij moeilijke oppervlakken. Het innovatieve I-Spray spuitopzetstuk verstuift binnenmuurverf optimaal en zorgt voor een gelijkmatig en perfect dekkend resultaat. De spuitstraal laat zich variabel instellen en de luchthoeveelheid is traploos regelbaar. Bij het spuitopzetstuk Standard voor lakken en beitsen is zelfs een puntstraal mogelijk - voor een snel en perfect aangebrachte verflaag.
Voor dispersie- en latexverven voor binnen en met het meegeleverde spuitopzetstuk Standard ook voor watergedragen lakken of VOC-lakken, beitsen, houtbeschermingsmiddelen, oliën enz.
Voor kleine tot grote projecten
Gelijkmatig dekkende verflaag bij alle gangbare, ook onverdunde materialen in slechts één spuitgang
Deelbaar pistool voor de snelle wisseling van het spuitopzetstuk en een eenvoudige reiniging
Variabele luchthoeveelhedenregeling voor de ideale verwerking van materialen met verschillende viscositeiten
De verstelbare spuitstraal laat zich exact aan het betreffende object aanpassen
Traploze regeling van de verfhoeveelheid voor precies werken
Gepatenteerde I-SPRAY-spuitmond voor fijnste verstuiving en hoge viscositeitstolerantie ook bij dikvloeibare verfsoorten
X-BOOST-turbine voor meer vermogen en een hoge arbeidssnelheid
Basisapparaat kan worden omgehangen of neergezet voor handige en eenvoudig aanbrengen van verf
| Article number | 2361543 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Muurverf, lak en beits |
| Projectgrootte | Klein tot groot |
| Oppervlakteprestaties | 15 m² in 6 min |
| Verfdebiet | traploos regelbaar, 0-400 ml/min. |
| Verstuivingscapaciteit | 200 W |
| Opgenomen vermogen | 630 W |
| Max. viscositeit | verwerkt alle gangbare verfsoorten zonder verdunning (bij gladde ondergrond en bijzonder dikvloeibare, gelachtige verf 10% verdunnen) |
| Reservoirvolume | 1800 ml voor muurverven, 800 ml voor lakken en vernissen |
| Slanglengte | 3,5 m |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.