Adviesprijs 289,95 € incl. BTW
Het universele verfspuitsysteem W 950 maakt uw schilderklussen nog makkelijker: met de 70 cm lange spuitlans wordt zelfs op hoge plafonds, muren en grote oppervlakken moeiteloos verf aangebracht. De verf wordt via een slang direct uit de verfemmer aangezogen en door de lans met een perfect dekkend resultaat op de muur gespoten. Zo gaat het verfspuiten nog eenvoudiger en sneller. En het reinigen trouwens ook - dankzij de zelfreinigende functie is het systeem binnen enkele minuten weer schoon. Met de meegeleverde adapter en het extra spuitopzetstuk kan het apparaat ook worden gebruikt voor het aanbrengen van lakken en beitsen.
Voor dispersie- en latexverven op water- en oplosmiddelenbasis en met het meegeleverd spuitopzetstuk Standard ook voor watergedragen en oplosmiddelenlakken, beitsen, houtbeschermingsmiddelen, oliën enz.
Voor middelgrote tot zeer grote projecten
Gelijkmatig dekkende verflaag bij alle gangbare, ook onverdunde materialen* in slechts één spuitgang
Deelbaar pistool voor de snelle wisseling van het spuitopzetstuk en een eenvoudige reiniging
De verstelbare spuitstraal laat zich exact aan het betreffende object aanpassen
Traploze regeling van de verfhoeveelheid voor precies werken
Gepatenteerde I-SPRAY-spuitmond voor fijnste verstuiving en hoge viscositeitstolerantie ook bij dikvloeibare verfsoorten
X-BOOST-turbine voor meer vermogen en een hoge arbeidssnelheid
Vermoeidheidsvrij werken aan hoge muren en plafonds en grote actieradius door praktische spuitlans
Directe aanzuiging uit de verfemmer - zonder om- of bijvullen
Zelfreinigende functie - pompeenheid en slang reinigen zich binnen enkele minuten vanzelf
Extra comfort door verhoogd bedieningsveld
| Article number | 2361555 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Muurverf, lak en beits |
| Projectgrootte | Middelmatig tot zeer groot |
| Oppervlakteprestaties | 15 m² in 5 min |
| Verfdebiet | traploos regelbaar, 0-525 ml/min. |
| Verstuivingscapaciteit | 200 W |
| Opgenomen vermogen | 630 W |
| Max. viscositeit | Alle gangbare verf voor het grote publiek zonder verdunning (Bij gladde ondergrond en bijzonder dikvloeibare, gelachtige verf 10% verdunnen) |
| Reservoirvolume | 800 ml |
| Slanglengte | 3,5 m |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.