Adviesprijs 539,00 € incl. BTW
De Control Pro 250 R is een compacte Airless-spuitmachine met draaggreep voor ervaren doe-het-zelvers. Alle oplosmiddelhoudende en waterverdunbare lakken, beitsen en houtbeschermingsmiddelen plus dispersie- en latexverf kunnen worden verwerkt. De Control Pro 250 R behoort tot een geheel nieuwe generatie van Airless-spuitapparaten die zijn voorzien van High Efficiency Airless, ofwel HEA-technologie. Hierbij wordt innovatieve spuittiptechnologie gecombineerd met een zeer efficiënte pomp met minder druk. De verminderde spuitdruk zorgt met maximale controle en tot 55% minder spuitnevel voor eenvoudig en schoon werken met een Airless-apparaat. Ook startende spuiters bereiken hiermee een streepvrije en perfecte verflaag. De lagere druk ondersteunt echter ook vermoeidheidsvrij werken met het hoogwaardige airless-pistool; de bedieningsweerstand en terugslag zijn in vergelijking met traditioneel Airless-spuiten duidelijk geringer.
Control Pro Airless spuitapparaten van de nieuwe generatie - met High Efficiency Airless technologie. Een overzicht van de voordelen van de revolutionaire spuittip- en pomptechnologie.
Voor water- en oplosmiddelhoudende materialen zoals dispersie- en latexverf voor binnen, lak en lazuur, acrylverf, outbeschermingsmiddelen, beits, grondverf, primer, plantbeschermingsmiddelen, ontsmettingsmiddel, olie, enz. (niet voor brandbare materialen)
Voor middelgrote tot zeer grote projecten en veelvuldig gebruik
High Efficiency Airless-technologie met gereduceerde spuitdruk voor maximale controle, langere levensduur en tot 55% minder spuitnevel
Lichtgewicht Airless-spuitpistool met twee-vinger-trekker voor moeiteloos en veilig werken
Innovatieve spuitkoptechnologie - zachte spuitstraal voor perfecte dekking bij overlappende banen
Praktische draaggreep voor eenvoudig gebruik op meerdere locaties
Directe aanzuiging uit de verfemmer – geen overgieten en bijvullen meer nodig
9 m zeer flexibele verfslang voor een grote actieradius
| Article number | 2371069 |
|---|---|
| VERWERKBAAR MATERIAAL | Muurverf, lak en beits, hout- en anti-corrosieproducten |
| PROJECTGROOTTE | klein – middelgroot |
| OPPERVLAKTEPRESTATIES | 15 m²-2 min |
| PRODUCTBIJZONDERHEDEN | Directe aanzuiging / lichtgewicht Airless-pistool met twee-vinger-trekker / drukregeling |
| VERFOPBRENGST | 1,25 l/min |
| SPUITDRUK | 110 bar |
| OPGENOMEN VERMOGEN | 550 W |
| PISTOOL | lichtgewicht Airless-pistool van professionele kwaliteit |
| SLANGLENGTE | 9 m |
| VERPAKKINGSINHOUD | 311 en 517 HEA omkeerbare spuittippen voor dik- en dunvloeibare materialen en filterkit |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.