Adviesprijs 169,95 € incl. BTW
De handige verfspuit voor alle projecten. De W 575 FLEXiO is geschikt voor diverse schilderklussen. Met standaard een spuitopzetstuk geschikt voor het aanbrengen van binnenmuurverf en een tweede opzetstuk geschikt voor materialen met een lage viscositeit (lakken, beitsen, vernissen) inbegrepen, is deze verfspuit geschikt voor een breed scala aan toepassingen. Met de tweetraps krachtige turbine verspuit de W 575 FLEXiO bijna alle materialen zonder verdunning & met een perfecte dekking.
Voor dispersie- en latexverven voor binnen en met het meegeleverde spuitopzetstuk Standaard ook voor watergedragen en VOC-lakken, beitsen, houtbeschermingsmiddelen, oliën enz.
Voor kleine tot grote projecten
FLEXiO technologie: Gelijkmatig dekkende verflaag bij alle gangbare, ook onverdunde materialen in slechts één spuitgang
Deelbaar pistool voor de snelle wisseling van het spuitopzetstuk en een eenvoudige reiniging
2-traps luchthoeveelhedenregeling voor perfecte resultaten bij dun- en dikvloeibare materialen
De verstelbare spuitstraal laat zich exact aan het betreffende object aanpassen
Traploze regeling van de verfhoeveelheid voor precies werken
Gepatenteerde I-SPRAY-spuitmond voor fijnste verstuiving en hoge viscositeitstolerantie ook bij dikvloeibare verfsoorten
X-BOOST-turbine voor meer vermogen en een hoge arbeidssnelheid
| Article number | 2397237 |
|---|---|
| Verwerkbaar Materiaal | Muurverf, lak en beits |
| Projectgrootte | Klein tot groot |
| Oppervlakteprestaties | 15m² in 6 min |
| Verfdebiet | traploos regelbaar, 0 - 500 ml/min |
| Verstuivingscapaciteit | 200 W |
| Opgenomen vermogen | 630 W |
| Max. viscositeit | Alle gangbare verf voor het grote publiek zonder verdunning (Bij gladde ondergrond en bijzonder dikvloeibare, gelachtige verf 10% verdunnen) |
| Reservoirvolume | 1300 ml voor muurverven, 800 ml voor lakken en vernissen |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.