RRP 108.757,88 inklusive moms
Underhållsfri, borstlös motor
Hög ytkapacitet och enkelt handhavande
Innovativa ProSpray-produktegenskaper: Styrning, information och reglering direkt på utrustningen – tippbar vagn – inbyggt högtrycksfilter och mycket mer.
| Article number | 2308262 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | lacker, grundfärger, oljor, fetter, dispersioner, fasadfärger, brandskydd, byggnadstätningar |
| Max. munstycksstorlek | 0,032" |
| Max. munstycksstorlek vid 2 pistoler | 0,021" |
| Max. matarmängd | 3,8 l/min |
| Driftstryck | 22,1 MPa |
| Vikt | 38 kg |
| Motoreffekt | 1,84 kW |
| Spänning | 230 V/50 Hz |
| Sugsystemsmöjligheter (ev. tillbehörsdel krävs) | stelt sugsystem |
| Teknik | kolvpump |
| Drivning | elektrisk |
| Explosionsskydd | nej |
