RRP 76.300,00 inklusive moms
Låg vikt:Endast 27,4 kg
Innovativa ProSpray-produktegenskaper: Styrning, information och reglering direkt på utrustningen – tryck på knappen för att smörja kolven – inloppstryckventil för hög driftsäkerhet och mycket mer.
| Article number | 2308260 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | lacker, grundfärger, oljor, fetter, dispersioner, fasadfärger |
| Max. munstycksstorlek | 0,027" |
| Max. matarmängd | 2,6 l/min |
| Driftstryck | 22,1 MPa |
| Vikt | 27,4 kg |
| Motoreffekt | 1,1 kW |
| Spänning | 230 V/50 Hz |
| Sugsystemsmöjligheter (ev. tillbehörsdel krävs) | stelt/flexibelt sugsystem |
| Teknik | kolvpump |
| Drivning | elektrisk |
| Explosionsskydd | nej |
