RRP 50.821,25 kr. incl. VAT
Letvægt: Kun 27,4 kg
Innovative ProSpray produktegenskaber: Styring, information og kontrol direkte på anlægget stemplet smøres med olie ved et enkelt tryk på en knap, ventiltrykker giver høj driftssikkerhed osv.
| Article number | 2308260 |
|---|---|
| Materialer, der kan forarbejdes | lakker, grundere, olie, fedt, dispersionsmaling, facademaling |
| Priskategori (kat. 1-5) | kategori 2 |
| Maks. dysestørrelse | 0,027" |
| Maks. fødemængde | 2,6 l/min |
| Driftstryk maks. | 221 bar |
| Vægt | 27,4 kg |
| Spænding | 230 V / 50 Hz |
| Mulige ansugningssystemer (eventuelt med tilbehørsdele) | stift/fleksibelt ansugningssystem |
| Teknologi | stempelpumpe |
| Drift | elektrisk |
| Eksplosionsbeskyttelse | nej |
