RRP 72.440,52 kr. incl. VAT
Vedligeholdelsesfri, kulløs motor
Høj ydelse og enkel håndtering
Innovative ProSpray produktegenskaber: Styring, information og kontrol direkte på anlægget – vognen kan tippes – integreret højtryksfilter – osv.
| Article number | 2308262 |
|---|---|
| Materialer, der kan forarbejdes | lakker, grundere, olie, fedt, dispersionsmaling, facademaling, brandbeskyttelse, tætning af bygninger |
| Priskategori (kat. 1-5) | kategori 3 |
| Maks. dysestørrelse | 0,032" |
| Maks. dysestørrelse ved 2 pistoler | 0,021" |
| Maks. fødemængde | 3,8 l/min |
| Driftstryk | 221 bar |
| Vægt | 38 kg |
| Spænding | 230 V / 50 Hz |
| Mulige ansugningssystemer (eventuelt med tilbehørsdele) | fast ansugningssystem |
| Teknologi | membranpumpe |
| Drift | elektrisk |
| Eksplosionsbeskyttelse | nej |
