Adviesprijs 9.399,79 € incl. BTW
Onderhoudsvrije, borstelloze motor
Hoge oppervlaktecapaciteit en eenvoudig gebruik
Innovatieve ProSpray producteigenschappen: Besturing, informatie en controle direct op het apparaat - Kiepbare wagen - Geïntegreerde hogedrukfilter - etc.
| Article number | 2308262 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, olie, vet, muurverf, gevelverf, brandwering, gebouwafdichtingen |
| Prijscategorie (cat. 1-5) | categorie 3 |
| Max. grootte mondstuk | 0,032" |
| Max. transporthoeveelheid | 3,8 l/min |
| Bedrijfsdruk | 22,1 MPa |
| Gewicht | 38 kg |
| Vermogen | 1,84 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | star aanzuigsysteem |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebeveiliging | nee |
