Adviesprijs 6.594,50 € incl. BTW
Lichtgewicht: slechts 27,4 kg
Innovatieve ProSpray producteigenschappen: besturing, informatie en controle direct op het apparaat - met een druk op de knop wordt de zuiger gesmeerd - aanzuigklepknop voor hoge bedrijfszekerheid - etc.
| Article number | 2308260 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, olie, vet, muurverf, gevelverf |
| Max. grootte mondstuk | 0,027" |
| Max. capaciteit | 2,6 l/min |
| Bedrijfsdruk | 22,1 MPa |
| Gewicht | 27,4 kg |
| Vermogen | 1,1 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | star/flexibel aanzuigsysteem |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
