Adviesprijs 5.837,65 € incl. BTW
Voordelen van verwarmen: verbeterde spuit- en oppervlakte-eigenschappen, ook hoogviskeus materiaal kan worden gespoten, materiaalbesparing, minder overspray en nog veel meer
Ideaal voor muurverf, gevelverf
Dubbele actieradius voor binnen en buiten: 30 m verwarmde slang
Praktisch: grote praktische slanghaspel op wagen voor een eenvoudig transport
| Article number | 2311854 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, beits, muurverf, gevelverf, brandwering, gebouwafdichtingen, lijm, kit |
| Max. grootte mondstuk | 0,023" |
| Max. bedrijfsdruk | 25 MPa |
| Gewicht | 23 kg |
| Vermogen | verwarmingsvermogen 1100 W |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Technologie | toebehoren |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Netvoedingskabel | 4 m |
| Slang | DN10 / 30 m PU-mantel |
| Temperatuurregelaar | traploos 20°-60° |
