Adviesprijs 12.698,95 € incl. BTW
Het laagliggende Aanzuigventiel maakt ProSpray 3.39 tot de krachtigste WAGNER Zuigerpomp in de Airless familie. ProSpray 3.39 verwerkt veel materialen op grote bouwplaatsen, zoals waterafdunbare en oplosmiddelhoudende verven en vernissen, tweecomponentencoatings, emulsies, latexverven, lossingsmiddelen, oliën, grondverven en vulmiddelen. De ProSpray 3.39 plamuurspuit is het perfecte startgereedschap voor plamuurwerk.
Voor een bijzonder eenvoudige bediening is de Airless spuit uitgerust met IntelliSync en maakt een Bluetooth-verbinding met de SprayManager app mogelijk. Hierdoor kan het apparaat worden bediend en beheerd via een smartphone. De Zuigerpomp is uitgerust met vele innovatieve ProSpray producteigenschappen zoals de snel verwisselbare kleurentrap voor eenvoudig onderhoud en kortere reactietijden, het digitale display DigiTrac Control, automatische smering, de borstelloze motor, een groot hogedrukfilter en nog veel meer. Dit maakt de ProSpray 3.39 onderhoudsarm en bijzonder eenvoudig te bedienen.
*Opmerking: het product kan ook zonder de app worden gebruikt.
- Hoge oppervlaktedekking bij hoge werksnelheid
- robuust en heavy-duty met goed aanzuiggedrag
- verbindt apparaat en SprayManager app via Bluetooth en maakt het gebruik van praktische toepassingen zoals ProStart, dat de machine perfect aanpast aan het materiaal, TipAware, dat de huidige spuittipstatus weergeeft, en andere handige tools zoals onderhoudsherinneringen, vloot- en orderbeheer en nog veel meer.
- inclusief vast aanzuigsysteem en AG 19 pistool
- Inlaatventielduwer, borstelloze motor en in hoogte verstelbare kar met banden geschikt voor bouwplaatsen
- automatisch oliën en Digi-Trac-Control systeem (verwerkt machinegegevens, verbruikswaarden, looptijden enz. digitaal)
- met een laaghangend aanzuigventiel en een toevoersnelheid van 5 liter
- gemakkelijk toegankelijk hogedrukfilter en snel verwisselbaar verfniveau
| Article number | 2420185 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Spuitplamuur. Met extra toebehoren: Watergedragen en oplosmiddelhoudende verven, lakverven, oliën, lossingsmiddelen, kunstharsverven, PVC-verven, 2-componentenverven, grondverf, plamuur, brandwerende verven, roestwerende verven, dispersie, latexverven, lijmen, afdichtingsmiddelen, gevelverf, dakcoatings, vloercoatings, siliconenharsverf, bouwkitten en bitumen |
| Max. grootte mondstuk | 0,039" |
| Max. transporthoeveelheid | 5,0 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 22,1 MPa |
| Gewicht | 50 kg |
| Vermogen | 2,185 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Verbindend | ja |
