Adviesprijs 6.594,50 € € incl. BTW
WAGNER ProSpray 3.25 Connect is een van de eerste aangesloten Airless verfspuiten op de markt. Het apparaat kan eenvoudig worden verbonden en bediend met de SprayManager app* via Bluetooth. De digitale ondersteuning maakt het gemakkelijk om het apparaat op de juiste druk in te stellen. Andere voordelen zoals actuele tipslijtage, onderhoudsherinneringen en nog veel meer kunnen optimaal worden benut. De verfspuit is ideaal uitgerust voor middelgroot emulsie- en lijmwerk. Met extra accessoires kunnen ook waterverdunbare en oplosmiddelhoudende verven, 2K-coatings, lossingsmiddelen, oliën, primers en vulmiddelen worden verwerkt.
De Airless verfspuit is ook een ideale metgezel op moeilijk terrein dankzij de banden die geschikt zijn voor bouwterreinen. Robuuste pakkingen, een inlaatventiel drukker, de borstelloze motor en automatische smering garanderen een onderhoudsarme werking. Een ander typisch ProSpray productkenmerk is het digitale DigiTrac Control display, dat kan worden gebruikt voor het uitlezen en verwerken van machinegegevens, verbruikswaarden, looptijden en nog veel meer.
*Opmerking: het product kan ook zonder de app worden gebruikt.
Hoge oppervlaktedekking bij hoge werksnelheid
- robuust en ongevoelig met goede aanzuigprestaties
- verbindt apparaat en SprayManager app via Bluetooth en maakt het gebruik van praktische toepassingen zoals ProStart, dat de machine perfect aanpast aan het materiaal, TipAware, dat de huidige spuittipstatus weergeeft, en andere handige tools zoals onderhoudsherinneringen, vloot- en orderbeheer en nog veel meer.
- inclusief flexibel aanzuigsysteem en 15 m lange hogedrukslang
- Inlaatventielknop, borstelloze motor en in hoogte verstelbare kar met banden geschikt voor bouwplaatsen
- automatisch oliën en Digi-Trac-Control systeem (verwerkt machinegegevens, verbruikswaarden, looptijden enz. digitaal)
- gemakkelijk toegankelijk hogedrukfilter
| Article number | 2420182 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Verven op waterbasis en oplosmiddelhoudende verven, lakverven, oliën, lossingsmiddelen, kunstharsverven, PVC-verven, 2-componentenverven, grondverf, plamuur, brandwerende verven, roestwerende verven, dispersie, latexverven, lijmen, afdichtmiddelen, gevelverf, dakcoatings, vloercoatings, siliconenharsverf |
| Max. grootte mondstuk | 0,027" |
| Max. capaciteit | 2,6 l/min |
| Bedrijfsdruk | 22,1 MPa |
| Gewicht | 27,4 kg |
| Vermogen | 1,1 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Aansluitbaar | ja |
