Adviesprijs 9.399,79 € incl. BTW
De WAGNER ProSpray 3.31 Connect Airless verfspuit brengt spuiten op een nieuw niveau. Dankzij IntelliSync kan het apparaat eenvoudig via Bluetooth worden verbonden met de SprayManager app*. Dit betekent dat belangrijke apparaatinstellingen via de app kunnen worden geregeld en dat andere belangrijke informatie gemakkelijk kan worden afgelezen. ProSpray 3.31 Connect is ideaal voor grote emulsieprojecten zoals nieuwbouw of renovatie. Het spuittoestel is geoptimaliseerd voor het aanbrengen van emulsie- en latexverven. Met extra accessoires kunnen ook waterverdunbare en oplosmiddelhoudende verven, 2K-coatings, lossingsmiddelen, oliën, primers en vulmiddelen worden verwerkt.
ProSpray-productkenmerken zoals robuuste pakkingen, inlaatventielknop, borstelloze motor, kantelend frame en automatische smering garanderen een onderhoudsarme werking. Het digitale display DigiTrac Control, waarop machinegegevens, verbruikswaarden, looptijden en nog veel meer kunnen worden afgelezen en verwerkt, maakt de WAGNER plunjerpomp bijzonder gebruiksvriendelijk.
*Opmerking: het product kan ook zonder de app worden gebruikt.
- voor een gelijkmatig Spuitbeeld met weinig spuitnevel, zelfs bij een lage druk
- lichtgewicht, duurzaam en bijzonder ergonomisch
- soepele werking direct vanuit de originele container
- brengt een Bluetooth-verbinding tot stand tussen de veldspuit en de SprayManager app
- onderhoudsvrij en betrouwbaar
- druk gewoon op een knop om de plunjer te oliën en pakkingen te beschermen
- voorkomt verstopping van de verf, is gemakkelijk toegankelijk en eenvoudig te reinigen
- verwerkt machinegegevens, digitale verbruikswaarden, looptijden en nog veel meer. Intelligente Deadband-besturing, slow motion-functie en frequentiereiniging voor probleemloze werking en snelle reiniging
- voor een snelle containerwissel
| Article number | 2420184 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Dispersie, latexverven, lijmen, afdichtmiddelen, gevelverf, dakcoatings, vloercoatings, siliconenharsverf. Met extra toebehoren: Watergedragen en oplosmiddelhoudende verven, lakverven, oliën, lossingsmiddelen, kunstharsverven, PVC-verven, 2-componenten verven, primers, vulmiddelen, brandwerende verven, roestwerende verven, bouwkitten en bitumen |
| Max. grootte mondstuk | 0,032" |
| Max. transporthoeveelheid | 3,8 l/min |
| Bedrijfsdruk | 22,1 MPa |
| Gewicht | 43,5 kg |
| Vermogen | 1,84 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebeveiliging | nee |
| Verbindend | ja |
