Adviesprijs 12.698,95 € incl. BTW
De sterkste pomp uit de ProSpray-reeks is zelfs geschikt voor Airless spuitplamuur en is hiermee de perfecte allrounder.
Meer power: Hoger aanzuigvermogen door diepliggend aanzuigventiel
Twee keer zo snel bij muurverfwerkzaamheden: Tegelijkertijd werken met twee pistolen mogelijk
Innovatieve ProSpray producteigenschappen: Kiepbare wagen - verfdeel wisselen zonder gereedschap - etc.
| Article number | 2308264 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, olie, vet, muurverf, gevelverf, brandwering, gebouwafdichtingen, pleister, plamuur |
| Max. grootte mondstuk | 0,039" |
| Max. spuitkopmaat bij 2 pistolen | 0,026" |
| Max. transporthoeveelheid | 5,0 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 22,1 MPa |
| Gewicht | 50 kg |
| Vermogen | 2,185 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | star aanzuigsysteem |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
