De LineCart-markeringswagen vormt een aanvulling op het accu-aangedreven verfspuitapparaat SprayPack 18V en maakt het tot een nauwkeurig, gemakkelijk te bedienen markeringssysteem. Hij is robuust gebouwd, snel klaar voor gebruik en zorgt voor nauwkeurige, nette vloermarkeringen.
Op parkeerplaatsen, sportvelden, in magazijnen of op industrieterreinen - de robuuste markeerwagen levert rechte lijnen en een professioneel resultaat.
Dankzij de krachtige batterijtechnologie is het systeem geschikt voor gebruik binnen en buiten. LineCart maakt verfspuitapparaten nog veelzijdiger - het perfecte accessoire voor professionals, semi-profs en ambitieuze doe-het-zelvers.
Met het innovatieve accu-airless verfspuitsysteem SprayPack 18V ben je altijd en overal klaar voor gebruik. SprayPack 18V kan ideaal aan je behoeften worden aangepast: gebruik het verfspuitsysteem als rugzak, zet het op de grond of draag het in de hand. WAGNER maakt deel uit van het merkoverstijgende accusysteem AMPShare van BOSCH.
moeiteloos manoeuvreren zonder inspanning
compact ontwerp voor maximale wendbaarheid
Verfspuitapparaat kan in een handomdraai worden gemonteerd en gedemonteerd
in hoogte verstelbare Spuitpistool voor aanpassing aan elke markering
gelijkmatig verf aanbrengen dankzij Airless technologie van hoge kwaliteit
dankzij het Airless spuitproces
mobiel snoerloos spuitpistool voor elke toepassing op de bouwplaats
| Article number | 2481970 |
|---|---|
| Verwerkbaar Materiaal | water- en oplosmiddelhoudende 1K- en 2K-markeringsverf, grasmarkeringsverf, Water- en oplosmiddelhoudende lakken, lakverven, oliën, scheidingsmiddelen, brandbeveiligingsverven, anti-corrosieverven, kunstharslakken, PVC-lakken, 2-componenten lakken, grondverf, vullers. Met extra toebehoren: Muurverven, latexverven, lijmen, vulmiddelen |
| Afmeting spuittip, max. | 0,017“ |
| Max. transporthoeveelheid | 0,9 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | max. 110 bar, 11 MPa |
| Slanglengte | 7,5 m |
| Reservoirvolume | 4,7 l |
| Gewicht | 5,5 kg (excl. accu) |
| In hoogte verstelbare handgreep | Tot 102 cm hoogte |
| In hoogte verstelbare Pistoolhouder | 5-20 cm |
| Diameter wiel: | 20 cm |
| Omvang van de levering | LineCart basiseenheid, Lijnstreep spuittip 415 (697-415T), Spuittiphouder, Spuitpistooladapter voor consumentenpistolen (2463515), Basisapparaat SprayPack 18V, HD-slang DN4; 7,5 m, Vector Pro; 1/4"; incl. TradeTip 3-spuittiphouder; met 4-vingertrekker, TradeTip 3 FineFinish 410, Bosch AMPShare 4Ah ProCore 18V, Bosch oplader GAL40-18V |
