Adviesprijs 679,00 € incl. BTW
Control Pro 350 R staat voor een revolutionaire generatie van Airless-spuitapparaten met een geheel nieuwe technologie - High Efficiency Airless, kortweg HEA. De nieuwe constructie van de spuittip maakt een zacht uitlopende spuitstaal mogelijk, zodat u bij dispersie- en lakwerkzaamheden altijd een streepvrij resultaat met een perfect dekvermogen krijgt. De verminderde druk van de Control Pro 350 R biedt meer voordelen t.o.v. de bestaande Airless-techniek: tot 55% minder spuitnevel en vermoeidheidsvrij werken met het hoogwaardige airless-pistool. De bedieningsweerstand en terugslag ervan zijn duidelijk geringer. Dat betekent maximale controle en optimaal bedieningscomfort voor iedereen die regelmatig kleine tot grote objecten lakt, beitst en verzorgt of bij onderhouds- of renovatiewerkzaamheden grote hoeveelheden muurverf op binnenmuren, plafond of in kelders wil aanbrengen. Tevens worden de machine en de componenten ervan minder zwaar belast, hetgeen tot minder slijtage en dus een langere levensduur leidt.
Control Pro Airless spuitapparaten van de nieuwe generatie - met High Efficiency Airless technologie. Een overzicht van de voordelen van de revolutionaire spuittip- en pomptechnologie.
Voor water- en oplosmiddelhoudende materialen zoals dispersie- en latexverf voor binnen, lak en lazuur, acrylverf, outbeschermingsmiddelen, beits, grondverf, primer, plantbeschermingsmiddelen, ontsmettingsmiddel, olie, enz. (niet voor brandbare materialen)
Voor middelgrote tot zeer grote projecten en veelvuldig gebruik
High Efficiency Airless-technologie met gereduceerde spuitdruk voor maximale controle, langere levensduur en tot 55% minder spuitnevel
Lichtgewicht Airless-spuitpistool met twee-vinger-trekker voor vermoeidheidsvrij en veilig werken
Innovatieve spuitkoptechnologie - zacht verlopende spuitstraal voor perfecte dekking bij overlappende banen
Praktische draaggreep voor eenvoudig gebruik op meerdere locaties
Directe aanzuiging uit de verfemmer – geen overgieten en bijvullen meer nodig
15 m zeer flexibele verfslang voor een grote actieradius
| Article number | 2371073 |
|---|---|
| VERWERKBAAR MATERIAAL | Muurverf, lak en beits, hout- en anti-corrosie producten |
| PROJECTGROOTTE | middelgroot – groot |
| OPPERVLAKTEPRESTATIES | 15 m²-2 min |
| PRODUCTBIJZONDERHEDEN | Directe aanzuiging / lichtgewicht airless-pistool met twee-vinger-trekker / drukregeling |
| VERFOPBRENGST | 1,50 l/min |
| SPUITDRUK | 110 bar |
| OPGENOMEN VERMOGEN | 600 W |
| PISTOOL | lichtgewicht Airless-pistool van professionele kwaliteit |
| SLANGLENGTE | 15 m |
| VERPAKKINGSINHOUD | 311 en 517 HEA omkeerbare spuittips voor dik- en dunvloeibare materialen en filterkit |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.