Adviesprijs 2.026,99 € incl. BTW
| Article number | 2301832 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, beits, impregneerverf, olie, vet |
| Prijscategorie (cat. 1-5) | categorie 1 |
| Max. transporthoeveelheid | 52 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 8 MPa |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | flexibel aanzuigsysteem |
| Technologie | dubbele membraanpomp |
| Aandrijving | pneumatisch |
| Explosiebescherming | ja |
| Luchtingangsdruk | 0,1-0,8 MPa |
| Max. materiaaldruk | 0,8 MPa |
| Max. aanzuighoogte | 4,9 m |
| Max. grootte vaste deeltjes | 2 mm |
| Geluidsdrukniveau (50 cycli/min) | 76 dB(A) |
| Bedrijfstemperatuur | 4-90° |
| Persluchtaansluiting | 1/4" |
| Materiaalaansluitingen | 1/2" |
| Overbrengingsverhouding | 1:1 |
