Adviesprijs 8.293,16 € incl. BTW
De membraanpomp voor elk project - Uitstekende prestaties voor binnen en buiten. Hier vindt u meer informatie.
De SuperFinish 33 Pro verwerkt een breed scala aan materialen en bedient een grote verscheidenheid aan industrieën en projecten.
Met een capaciteit van 4,3 liter per minuut is de SuperFinish 33 Pro de krachtigste WAGNER-membraanpomp in het handmatige-segment.
Voor een lange levensduur, eenvoudig onderhoud en geringe slijtage.
Voor parallel gebruik is er een verdeeladapter beschikbaar voor de aansluiting van maximaal drie airless-pistolen. Dit is afzonderlijk verkrijgbaar als accessoire.
| Article number | 2388260 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | In water verdunbare en oplosmiddelhoudende lak en lakverf, tweecomponentenmateriaal, dispersies, latexverf, buitenverf, dak- en vloercoatings, vlam- en corrosiewerend materiaal |
| Max. grootte mondstuk | 0,033" |
| Max. transporthoeveelheid | 4,3 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 25 Mpa |
| Gewicht | 43 kg |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | flexibel |
| Technologie | Membraanpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Tweepositie auto | nee |
| Multifunctionele schakelaar | nee |
| Geïntegreerd stopcontact | nee |
