Adviesprijs 2.500,86 € incl. BTW
De ProSpray 3.20 is een beproefde zuigerpomp die WAGNER vakmensen als instap in de airless-spuittechniek aanbiedt. Efficiënt en professioneel.
Het airless instapapparaat ProSpray 3.20 maakt deel uit van de robuuste ProSpray apparaatfamilie. De beproefde zuigerpomptechnologie kenmerkt zich door een ideale materiaaltoevoer en geringe slijtage. Het compacte ontwerp van de PS 3.20 zorgt voor een uitstekende toepassing zonder moe te worden op de bouwplaats. Ideaal zijn middelgrote objecten met materialen zoals muurverf voor binnen. Tevens kunnen er lakken en lazuren worden verwerkt met behulp van een bovenbak (5l). Profiteer nu van moderne techniek en een optimale prijs-prestatieverhouding. Professioneel. Winstgevend. ProSpray.
langere levensduur door innovatieve HEA-lagedruk-airless-technologie en optimale controle over het spuitdrukbereik
voor een zacht spuitbeeld en tot 55% minder spuitnevel
voor optimaal bewaren van de slang
voor een grote bedrijfszekerheid en eenvoudige inbedrijfneming. Met één keer drukken met de vinger is het inlaatventiel weer vrij.
voor eenvoudig aanzuigen direct uit de originele verpakking
voor middelgrote projecten, ideaal voor muurverf voor binnen
Eenvoudig te bedienen en een beperkt aantal instelopties vereenvoudigt de inbedrijfneming van het spuitapparaat. De HEA-manometer biedt optimale controle over en instelling van het drukbereik.
| Article number | 2412438 |
|---|---|
| Te verwerken materiaal | Water- en oplosmiddelhoudende lakken, lakverven, oliën, scheidingsmiddelen, kunstharsen, PVC-lakken,2-componenten lakken, grondverven, vullers, brandbeveiliging, anti-corrosieverven, muurverf, latexverven, lijmen, afdichtmiddelen |
| Maximale tipgrootte | 0,021“ |
| Maximale capaciteit | 2,0 l/min |
| Capaciteit 12 MPa | 1,6 l/min |
| Maximale werkdruk | 20,7 MPa |
| Gewicht | 13,6 kg |
| Motorvermogen | 1 kW |
| Spanning | 230V/50Hz |
| Aanzuigsysteem | flexibel |
| Technologie | Zuigerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebeveiliging | nee |
| Multifunctionele schakelaar | nee |
| Geïntegreerd stopcontact | nee |
| Aanzuigklepknop | ja |
| Maximale slanglengte | 30 m |
