Adviesprijs 13.303,95 € incl. BTW
De nieuwe hogedruk-wormpomp PlastCoat HP 30 zonder ventielen van WAGNER maakt indruk met zijn eenvoudige bediening, hoge betrouwbaarheid en maximale prestaties. Dit is mogelijk door de combinatie van robuuste rotor-stator-pomptechnologie met comfortabele airless-technologie. De krachtige wormpomp voor de zwaarste plamuurtoepassingen zet nieuwe normen op het gebied van pompvermogen en gebruiksgemak. Het is de eerste in zijn soort van WAGNER die ook dispersieverf met de innovatieve HEA-technologie kan verwerken.
Het gebruiksvriendelijke bedieningsconcept maakt een foutloze toepassing mogelijk - ook voor beginners. Het ergonomische airlesspistool en de hogedrukslang garanderen een hoog bedieningscomfort bij het aanbrengen van het materiaal.
De PlastCoat HP 30 overtuigt met een pompvermogen van >10kg/min. Bovendien kan de spuitdruk traploos worden ingesteld (40-120 bar).
De slijtvaste en onderhoudsarme wormpomp wordt gekenmerkt door zijn robuuste en beproefde technologie. Bovendien kunnen met de airlessspuittechniek bijzonder hoogwaardige oppervlakken worden bereikt.
Dankzij de HEA-technologie kan de wormpomp eenvoudig worden omgebouwd voor het aanbrengen van dispersielakken.
De PlastCoat HP 30 maakt het mogelijk om met een werkdruk tot 120 bar comfortabel airless te spuiten zonder veel lawaai en zonder extra compressor.
Soepele start van het apparaat dankzij het rotor-stator startprogramma. De droogloopbeveiliging en de extra drukregeling zorgen voor meer duurzaamheid. De Prime & Clean-modus maakt het reinigen en het invoeren van materiaal gemakkelijker.
| Article number | 2388301 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Airless-vulmiddelen, Dispersie-dunpleister, Dispersieverf voor buiten en binnen op waterbasis, Grondverven op waterbasis |
| Prijscategorie (cat. 1-5) | Categorie 3 |
| Max. transporthoeveelheid | >10 kg / min (Airless dispersie-spuitpleister) |
| Max. transporthoogte | 20 m |
| Max. transportradius | 22,5 m |
| Max. bedrijfsdruk | 120 bar, 12MPa |
| Gewicht | 72 kg |
| Vermogen | 2,3 kW |
| Spanning | 230 V / 50Hz |
| Technologie | Wormpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | Nee |
| Max. korrelgrootte | 0,3 mm (Airless-vulmiddelen, Dispersie-dunpleister) |
