Adviesprijs 69,95 € incl. BTW
Het compacte verfspuitsysteem W 125 is een ideale introductie in de wereld van verfspuiten voor nieuwe gebruikers. Het systeem is bijzonder geschikt voor het verwerken van lakken, lazuren, houtbeschermingsmiddelen en grondverf voor kleine tot middelgrote projecten binnen en buiten. Compact formaat en licht gewicht zorgen voor moeiteloos werken. Intuïtieve instellingsopties garanderen een eenvoudige bediening. De drievoudig verstelbare spuitstraal, die horizontaal, verticaal en punctueel spuiten mogelijk maakt, zorgt voor comfortabel werken. Wat er ook in en rond het huis moet gebeuren, of het nu gaat om het opknappen van oude meubels, een nieuwe verflaag voor de tuinbank of een bescherming tegen weersinvloeden voor het houten hek – met het W 125 spuitsysteem bent u uitstekend voorbereid op elke dagelijkse uitdaging!
Voor alle dunvloeibare materialen op oplosmiddelen- en waterbasis zoals bijv. lakken, beitsen, houdtbeschermingsmiddelen, primers en oliën
Voor kleinere tot middelgrote projecten zoals afrasteringen, schuttingen, meubels en garagepoorten
Fijnste verstuiving voor een gelijkmatig dekkende verflaag in slechts een spuitgang
Luchtmantel omhult de spuitstraal voor een goede dekking bij geringe inspanningen
De 3-voudig verstelbare spuitstraal laat zich exact op het betreffende object afstemmen
Traploze regeling voor de verfhoeveelheid voor precies werken
Compact formaat en licht gewicht voor moeiteloos werken
Intuïtieve instelmogelijkheden voor eenvoudige bediening - ideaal voor nieuwe gebruikers
Eenvoudige reiniging dankzij het afkoppelbaar spuitpistool
| Article number | 2409303 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Lak en beits |
| Projectgrootte | klein - middel |
| Oppervlakteprestaties | 5 m² in 10 min |
| Verfdebiet | traploos regelbaar, 0-150 ml/min. |
| Verstuivingscapaciteit | 65 W |
| Opgenomen vermogen | 350 W |
| Max. viscositeit | 100 DIN-sec |
| Reservoirvolume | 600 ml |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.