Adviesprijs 95,95 € incl. BTW
Het spuitsysteem W 150 voor lakken en beitsen is met name zeer geschikt voor projecten in en rond het huis. Voor het schilderen van uw tuinhuis of het houten hek tot en met onderhoud en verfraaiing van de zitmeubels - de W 150 is de optimale begeleider bij al uw klussen. Bij de contactloze coating met lakken, beitsen en houtbeschermingsmiddelen verkrijgt u een gelijkmatige en dekkende verflaag. Bovendien worden moeilijk bereikbare plaatsen zoals structuren van rotanmeubelen moeiteloos gecoat - dit bespaart u niet alleen tijd, maar ook veel zenuwslopend werk! Oude meubels, hekken of houten planken krijgen zo een nieuwe glans en een frisse uitstraling - en dat op de meest professionele en snelle manier. Zo kan iedereen zijn persoonlijke en creatieve dromen verwezenlijken.
De drievoudig verstelbare spuitstraal, die horizontaal, verticaal en punctueel spuiten mogelijk maakt, zorgt voor comfortabel werken. Dankzij het unieke Click&Paint systeem verloopt het verwisselen van verf moeiteloos, want andere spuitopzetstukken kunnen heel eenvoudig worden vastgeklikt en staan met behulp van de uitklapbare standvoet bijzonder stabiel.
Bij WAGNER vindt u natuurlijk ook het passende toebehoren voor de verschillende projecten in en rond uw huis in de bouwmarkt of op onze website.
Voor alle dunvloeibare, op oplosmiddelen gebaseerde en watergedragen materialen zoals lakken, beitsen, houtbeschermingsmiddelen, primers en oliën
Voor kleine tot middelgrote projecten zoals afrasteringen, schuttingen en meubels
Compact en licht spuitapparaat
Fijnste verstuiving voor een gelijkmatig dekkende verflaag in slechts een spuitgang
Het deelbare pistool voor de snelle wisseling van het souitopzetstuk en een eenvoudige reiniging
Luchtmantel omhult de spuitstraal voor een goede dekking bij geringe inspanningen
De 3-voudig verstelbare spuitstraal laat zich exact op het betreffende object afstemmen
Traploze regeling voor de verfhoeveelheid voor precies werken
| Article number | 2359328 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Lak en beits |
| Projectgrootte | klein - middel |
| Oppervlakteprestaties | 5 m² in 10 min |
| Verfdebiet | 0 - 140 ml/min |
| Verstuivingscapaciteit | 70 W |
| Opgenomen vermogen | 300 W |
| Max. viscositeit | 100 DIN-sec |
| Reservoirvolume | 600 ml |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.