Adviesprijs 129,95 € incl. BTW
Met het muurverfspuitsysteem W 450 behoren vergeelde wanden of donkere hoeken al snel tot het verleden, want u zult er uw hand niet voor omdraaien om een nieuwe laag verf aan te brengen. Met de W 450 spuit u niet alleen snel en eenvoudig muren, maar neemt u ineens ook de hoeken en randen onder handen, waardoor het lastige voorstrijken achterwege kan blijven. Wilt u heel precies werken rond ramen en deuren? Geen probleem, want de verfhoeveelheid laat zich traploos regelen en de verfstraal kan exact aan het betreffende object aangepast worden. De gepatenteerde I-Spray spuitkop zorgt voor de fijnste verstuiving, zodat u in slechts één passage een gelijkmatig dekkende verflaag aanbrengt en daardoor binnen de kortst mogelijk tijd een perfect resultaat bereikt. Na het werk is het reinigen in enkele minuten klaar. U hoeft slechts het voorste spuitopzetstuk eraf te klikken en schoon te maken.
Voor dispersie- en latexverven voor binnen
Voor kleine tot middelgrote projecten
Gelijkmatig dekkende verflaag in slechts een spuitgang
Deelbaar pistool voor de snelle wisseling van het spuitopzetstuk en een eenvoudige reiniging
De verstelbare spuitstraal laat zich exact aan het betreffende object aanpassen
Traploze regeling van de verfhoeveelheid voor precies werken
Gepatenteerde I-SPRAY-spuitmond voor fijnste verstuiving en hoge viscositeitstolerantie ook bij dikvloeibare verfsoorten
Basisapparaat kan worden omgehangen of neergezet voor handige en eenvoudig aanbrengen van verf
| Article number | 2361524 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Muurverf |
| Projectgrootte | Klein tot middelmatig |
| Oppervlakteprestaties | 15 m² in 10 min |
| Verfdebiet | steglöst reglerbar, 0-230 ml/min |
| Verstuivingscapaciteit | 110 W |
| Opgenomen vermogen | 460 W |
| Max. viscositeit | verwerkt alle gangbare verfsoorten zonder verdunning (bij gladde ondergrond en bijzonder dikvloeibare, gelachtige verf 10% verdunnen) |
| Reservoirvolume | 1300 ml |
| Slanglengte | 1,8 m |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.