Adviesprijs 169,95 € incl. BTW
De Power Steamer 915 E is een multifunctionele stoomreiniger met 18 accessoires die kan worden gebruikt voor de reiniging van talloze gebieden en oppervlakken in huis, zoals badkamers, keukens en vloeren. Hij verwijdert ook hardnekkig vuil buitenshuis van barbecues, tuinmeubilair, auto's en meer.
Hij verwijdert tot 99,9% van alle bacteriën en virussen met zuivere waterdamp. Wisselen tussen de gebruiksgebieden is heel eenvoudig dankzij de wielen en de inklapbare handgreep. Het kleine toebehoren kan worden opgeborgen in het geïntegreerde opbergvak en is zo snel en slim opgeborgen.
De stoomreiniger wordt geleverd met 18 verschillende accessoires voor vrijwel alle schoonmaakklussen. Hiertoe behoren:
Verwijdert tot 99,9% van alle bacteriën en virussen.
Met 18 accessoires voor een grondige reiniging van alle oppervlakken.
Met zuivere waterdamp, zonder chemische toevoegingen.
Kan ook worden gebruikt als behangafstomer met de bijgeleverde plaat.
| Article number | 2452622 |
|---|---|
| Kabellengte | 2,5 m |
| Tankinhoud | 1,2 l |
| Druk | 3,5 bar |
| Stoomtijd | ca. 40 min |
| Opwarmtijd | ca. 7 min |
| Opgenomen vermogen | 1500 W |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Slanglengte | 3 m |