Adviesprijs 1.209,87 € incl. BTW
Het FineCoat 9700 fijnspuitsysteem met HVLP-technologie is de nieuwe verfspecialist van WAGNER. De krachtige turbine maakt een breed toepassingsgebied binnen en buiten mogelijk, dat met optionele accessoires kan worden uitgebreid. Met het oplosmiddelbestendige HVLP-pistool kunnen alle gangbare oplosmiddelhoudende en waterverdunbare lakken worden verwerkt. Bovendien maakt de lagedruktechnologie van FineCoat 9700 milieu- en materiaalvriendelijk spuiten mogelijk door een minimale spuitnevel. De traploze lucht- en materiaalhoeveelheidregeling is op het pistool te vinden. Alle instellingen kunnen dus direct op het te coaten object worden uitgevoerd.
- Eenvoudige bediening en perfecte oppervlakken
- Eenvoudig toegankelijk en groot filteroppervlak voor optimale verstuiving
- Ergonomisch ontwerp voor moeiteloos spuiten
- Voor HVLP-pistolen met bovenbeker. (Pistool met bovenbeker verkrijgbaar als afzonderlijk toebehoren)
- Voorwerkonderbrekingen, opslag en transport
Geïntegreerde bewaarbox voor gereedschappen,spuittipsets, reinigingsborstels en ander toebehoren
- Geeft aan wanneer het filter moet worden gereinigd of vervangen
| Article number | 2426601 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, beits, impregneerverf, olie, vet |
| Max. bedrijfsdruk | 0,3 bar |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Vermogen | 1,15 kW |
| Technologie | XVLP/HVLP |
| Aandrijving | elektrisch |
| Geluidsniveau | 80 dB(A) |
