Adviesprijs 44,95 € incl. BTW
De W 95 is een instapmodel voor verfwerken buitenshuis: tuinhout, houten terrassen, raamkozijnen, garagepoorten, rieten/houten meubelen… Vul de beker met verf, lak, beits of politoer en je bent spuitklaar. Met het Output-Control-System regel je de verfhoeveelheid op het toestel zelf. Met de W 95 verkrijg je in korte tijd een optimaal resultaat.
Het schoonmaken is dankzij de afneembare turbine bovendien heel gemakkelijk.
Verwerkt: oplosmiddelhoudende verf, watergedragen verf, kunsthars, lak, houtbeschermingsmiddel, dunvloeibare olie, beits
Exacte luchthoeveelheidsregeling
Eenvoudige reiniging - demonteerbare pomp
| Article number | 0402040 |
|---|---|
| Projectgrootte | Klein tot middelmatig |
| Oppervlakteprestaties | 10 m² in 15 min |
| Max. capaciteit | 140 g/min. |
| Verfdebiet | 115 ml/min |
| Opgenomen vermogen | 70 W |
| Spuitdruk | Max. 120 bar |
| Max. viscositeit | 60 DIN-sec |
| Reservoirvolume | 600 ml |
| Verpakkingsinhoud | Inclusief rondstraalspuitkop 0,8 mm |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.