Adviesprijs 729,00 € incl. BTW
Krachtig en mobiel Airless-spuitinstallatie voor alle schilderwerkzaamheden ook voor grote objecten voor de ervaren doe-het-zelver. De Control Pro 350 M beschikt over de High Efficiency Airless technologie: dus minder druk en een innovatieve spuittip. Gegarandeerd een streepvrije, perfect dekkende verflaag. Alle oplosmiddelhoudende en waterverdunbare lakken, beitsen en houtbeschermingsmiddelen plus dispersie- en latexverf kunnen worden verwerkt en dat met tot 55 % minder spuitnevel dan bij traditioneel Airless-spuiten.
Het hoogwaardige Airless-pistool met twee-vinger-trekker en de 15 meter lange, zeer flexibele slang bieden optimaal bedieningscomfort. De wagen met telescoopgreep bespaart plaats bij het transport en de opslag, en zorgt tevens voor het eenvoudig wisselen van werkplek.
Control Pro Airless spuitapparaten van de nieuwe generatie - met High Efficiency Airless technologie. Een overzicht van de voordelen van de revolutionaire spuittip- en pomptechnologie.
Voor water- en oplosmiddelhoudende materialen zoals dispersie- en latexverf voor binnen, lak en lazuur, acrylverf, outbeschermingsmiddelen, beits, grondverf, primer, plantbeschermingsmiddelen, ontsmettingsmiddel, olie, enz. (niet voor brandbare materialen)
Voor middelgrote tot zeer grote projecten en veelvuldig gebruik
High Efficiency Airless-technologie met gereduceerde spuitdruk voor maximale controle, langere levensduur en tot 55% minder spuitnevel
Lichtgewicht Airless-spuitpistool met twee-vinger-trekker voor moeiteloos en veilig werken
Innovatieve spuitkoptechnologie - zachte spuitstraal voor perfecte dekking bij overlappende banen
Wagen met telescoopgreep voor handig transport en plaatsbesparende opslag
Directe aanzuiging uit de verfemmer – geen overgieten en bijvullen meer nodig
15 m zeer flexibele verfslang voor een grote actieradius
| Article number | 2371057 |
|---|---|
| VERWERKBAAR MATERIAAL | Muurverf, lak en beits, hout- en anti-corrosie producten |
| PROJECTGROOTTE | middelgroot – groot |
| OPPERVLAKTEPRESTATIES | 15 m²-2 min |
| PRODUCTBIJZONDERHEDEN | Directe aanzuiging / lichtgewicht airless-pistool met twee-vinger-trekker / drukregeling |
| VERFOPBRENGST | 1,50 l/min |
| SPUITDRUK | 110 bar |
| OPGENOMEN VERMOGEN | 600 W |
| PISTOOL | lichtgewicht Airless-pistool van professionele kwaliteit |
| SLANGLENGTE | 15 m |
| VERPAKKINGSINHOUD | 311 en 517 HEA omkeerbare spuittips voor dik- en dunvloeibare materialen en filterkit |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.