Adviesprijs 1.133,85 € incl. BTW
FinishControl 5500 van WAGNER is de optimale keuze als het gaat om schilder-, bijwerk- of renovatiewerkzaamheden. Oplosmiddelhoudende en waterverdunbare verven, beitsen, glazuren, impregnaties, oliën en primers kunnen worden aangebracht. Met extra spuitopzetstukken kunnen ook emulsieverven worden gebruikt, waardoor de handige verfspuit veelzijdig inzetbaar is. Deuren, ramen, trappen en andere oppervlakken kunnen met hoge werksnelheid worden gecoat. Dankzij de Click&Paint technologie kunnen de spuitopzetstukken in een handomdraai worden verwisseld, zodat niet alleen materiaal- en applicatiewissels, maar ook de reiniging bijzonder snel kunnen worden uitgevoerd.
XVLP-spuitproces met hoog luchtvolume en lage luchtdruk (tot 0,7 bar) voor fijne materiaalverneveling en perfecte oppervlakken.
4,1 mm Visco mondstuk voor een hoge werksnelheid
Click & Paint-systeem – voor een snelle wisseling van het spuitopzetstuk en een eenvoudige reiniging
DirectSprayControl – Nauwkeurige en eenvoudige hantering dankzij variabele materiaal- en luchthoeveelhedenregeling, evenals instelling van de vorm van de verfstraal direct op het pistool
Borstelloze turbine met lange levensduur en automatische uitschakeling voor een geluidsarme werking en minder onderhoudskosten
Eenvoudige bediening - compacte afmetingen en praktische opslag voor StandardSpray en FineSpray spuitopzetstuk
Eenvoudig onderhoud - gemakkelijk toegankelijke dubbele filters met waarschuwingslampje
Snelle reiniging - spuitopzetstuk met minimaal aantal onderdelen
| Article number | 2422986 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Verven, primers, beitsen, impregnaties, dispersies, lijmen, kitten |
| GEWICHT 6,6 kg | |
| WERKDRUK 0,29 bar | |
| KRACHT | 1150 W |
| SPANNING | 230 V / 50 Hz |
| AANWEZIGE SYSTEEMMOGELIJKHEDEN (EVENTUELE TOEBEHOREN VEREIST) | Suspensiebeker |
| TECHNOLOGIE | XVLP/HVLP |
| Aandrijving | elektrisch |
| EXPLOSIEBEVEILIGING | geen |
| LUCHTSLANG 5 m | |
| Stroomkabel | 4 m |
