Adviesprijs 79,95 € incl. BTW
Dit hoge druk handspuitpistool W 180 P is ideaal voor grotere projecten buiten zoals renovatie- of herstellingswerken. De W 180 P verwerkt lak, beits, politoeren, hout- of plantbeschermingsmiddelen, impregneermiddelen, oliën, enz. op waterbasis en op solventbasis. Dankzij het Output Control System kan de verfhoeveelheid exact worden geregeld.
Het schoonmaken is dankzij de afneembare turbine bovendien heel gemakkelijk.
Verwerkt: oplosmiddelhoudende verf, watergedragen verf, kunsthars, lak, houtbeschermingsmiddel, dunvloeibare olie, beits
Exacte luchthoeveelheidsregeling
Eenvoudige reiniging - demonteerbare pomp
| Article number | 0413001 |
|---|---|
| Projectgrootte | Klein tot middelmatig |
| Oppervlakteprestaties | 10 m² in 13 min |
| Verfdebiet | 270 g/min. |
| Opgenomen vermogen | 110 W |
| Spuitdruk | Max. 150 bar |
| Max. viscositeit | 80 DIN-sec |
| Reservoirvolume | 800 ml |

Voor beginners en professionals: de WAGNER DIY-app maakt spuitprojecten eenvoudiger met training, ondersteuning en inspiratie.

Materialentestdatabase: Hier leer je hoe je je apparaat correct instelt op het materiaal en welke verven en lakken geschikt zijn voor jouw WAGNER-model.