RRP 162.330,00 inklusive moms
| Article number | 2371029 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | Flamskydd, korrosionsskydd, vävlim, Airless sprutspackel, Arbetsplatstäckning (bitumenfärg, tätskiktsmaterial) |
| Max. munstycksstorlek | 0.043“ |
| Max. matarmängd | 7.6 l/min |
| Driftstryck | 250 bar, 25 MPa |
| Vikt | 81 kg |
| Motoreffekt | 4.1 kW |
| Spänning | 230 V / 50 Hz |
| Sugsystemsmöjligheter (ev. tillbehörsdel krävs) | stelt sugsystem |
| Teknik | kolvpump |
| Drivning | bensindriven |
| Explosionsskydd | nej |
| Viskositet max. | 65.000 mPas |
